Ta strona używa ciasteczek (cookies) dla lepszego funkcjonowania. Po szczegóły zapraszamy do zakładki Polityka prywatności. Ok, rozumiem
ul. Aleja Pierwsza 4, 62-200 Osiniec   tel.: +48 61 425 72 13   e-mail: gazy@sufranek.pl

Jubileusz 30-lecia Firmy Sufranek


Rok 2020 okazał się wyjątkowy dla wszystkich. Dla nas jest on szczególnie ważny, bowiem obchodzimy 30-lecie działalności firmy.

W 1990 roku Leszek Sufranek wykorzystując dobry klimat w rodzącej się gospodarce wolnorynkowej założył Zakład Handlu i Usług Spedycyjno-Przewozowych. Stał się pionierem w obrocie gazami technicznymi, a z czasem medycznymi, gdy Firma jako jedna z pierwszych w kraju, stawiając czoło ogromnym wymaganiom formalno-prawnym uzyskała zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej gazów medycznych. To wydarzenie pozwoliło nam dotrzymywać kroku najpotężniejszym koncernom.

Dziś z dumą możemy przyznać, że ta niełatwa sztuka udaje się, skoro możemy świętować tak zacny Jubileusz 30-lecia funkcjonowania na rynku. Jest on tym ważniejszy, że rok 2012 był wyjątkowo trudny, gdy po śmierci Leszka Sufranka i przejęciu firmy przez córkę, Joannę Sufranek-Piechocką, wiele konkurencyjnych firm próbowało wykorzystać moment i wypchnąć nas z rynku rozpowiadając, że Firma Sufranek przestała istnieć. Dzięki zaufaniu i lojalności naszych wieloletnich kontrahentów nie dosyć, że wybrnęliśmy z kłopotów, to wzmocniliśmy swoją pozycję by wraz z nową nazwą i logo poszerzyć asortyment i kontynuować dzieło Leszka Sufranka jeszcze mocniejsi.

W świetle tego serdecznie dziękujemy naszym klientom, współpracownikom, przyjaciołom, wierząc, że będą Państwo z nami dzielić radość z tego ważnego wydarzenia jakim jest 30-lecie działalności Firmy Sufranek.


Polityka prywatności © 2023 P.W. SUFRANEK. Wszelkie prawa zastrzeżone.